Головна Пластова Булава покликала Підготовчу Фінансову Комісію ХХ–тих Зборів КУПО і призначила пл. сен. Богдана Савицького, ЧК, як голова комісії. Членами комісії є (Комісія буде діюча до/підчас КУПО):
- пл. сен. Богдан Савицький (ГПБ)
- пл. сен. Пилип Ботте (Австралія)
- пл. сен. Адріяна Хам (Аргентина)
- пл. сен. Марта Муляк (Велико Британія)
- пл. сен. Олена Іванусів-Цоба (Канада)
- пл. сен. Ірина Борущак-Губ’як (Польца)
- пл. сен. Арета Куріця (США)
- пл. сен. Оля Герус (Украіна)
Загальні сходини, переговори і рішення підготовчої комісії були е-поштою — але також були розмови та наради між деякими членами комісії телефонно і через Скайп. Підготовча комісія подала чотири резолюції і одну рекомендацію до Резолюційної Комісії. Резолюційна Комісія перевірила процес нарад і всі резолюції та рекомендацію. РезКом звернулася до Фінансові Комісії щоб закінчити певну частину нарад і провести формальне голосування («так» чи «ні») над кожною резолюцією та рекомендацією. Результат: фінансова комісія одноголосно прийняла всі Резолюції і Рекомендації.
Фінансова Комісія ще діюча. Працюємо над «Бюджетом для дій ГПБ, ГПР, і Видавництвом “Пластовий Шлях” 2020р-2022 р.», який буде представлений підчас КУПО.
Підчас своїх нарад Фінансова Комісія також ототожнила потребу створити постійну фінансову комісію при ГПБ/ГПР яка би місячно одержала фінансовий звіт від Діловода Фінансів та Господарства при ГПБ. Комісія ще мусить вирішити чи ця «резолюція» буде представлена підчас КУПО або до нових проводів ГПБ і ГПР після КУПО!
З пластовим привітом С.К.О.Б.!
пл. сен. Богдан Савицький, ЧК
голова, Підготовчої фінансової комісії 20-х Зборів КУПО
Новини
![6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у Музеї авіації в Ірландії](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453073196_792612079692120_3298171941464961186_n-768x432.jpg)
6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у М...
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)