Всього було 28 представників юнацтва та новацтва та 5 виховників. На таборі ранок починався з руханки на свіжому повітрі і до тихої ночі учасники брали участь у цікавих іграх, заняттях, квестах, майстерках🎲🎨
🗻Піднялися на дві вершини, побачивши зимову красу Карпатського лісу, відчувши на собі суворість вітру на другій вершині і повний штиль і Сонце на першій! Ось такі вони – гори! Спуски з гір відбувалися на цікавих пристроях – дупольотах:). Це було дуже круто!
«Як комендант табору, висловлюю величезну подяку своєму неймовірно гарному проводу: бунчужній Христині Гаврильчук, Чорноморські хвилі, виховникам Інні Колесніченко, Анастасії Пантелеєвої, Надії Дейнега! Ви зробили табір насиченим, цікавим, таким, що запам’ятається надовго! Низький уклін нашим захисникам за можливість проводити з дітьми такі заходи! Слава Україні!», – розповів пл.сен. Сергій Лєхан, ЧМ.
Дякуємо організаторам табору, що попри все, продовжують виховувати свідомих українців💙💛
Доброго вітру!
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)