12 травня 2024 року, відбулися чергові сходини підготовчого куреня ім. Кекилії (Цьопи) Паліїв.
Сходини були присвячені вмілості “Етнограф”, отже ми вчилися народного ужиткового мистецтва, а саме витинанки та мотанки, дізналися про деякі етнографічні райони України та сучасної Польщі.
Також, дуже тематично взяли участь в міських люблінських гаївках, організованих Parafia Greckokatolicka w Lublinie та Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza. За що дуже дякуємо.
На сходини приїхав також наш гурток «Сянові Грифони» з Пласт Перемишль – Płast Przemyśl, і перша членкиня гуртка Софія Лозинська була прийнята до куреня, і від тепер має право носити пластову хустину.
Також на цих сходинах було обрану нову хорунжу – пл.прих. Дарію Баранову.
Сходини стали цілим тривалим заходом, проте ми щасливі присвятити цю неділю саморозвитку в рідному гурті, плеканню українських традицій, творенні нового і цінного.
Фото гаївок – Ira Kazan
Новини
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)
Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок кур...
![У липні 2024 року відбувається спільний пластовий скаутський табір “Перевесло”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452140464_878885520932875_4094758753327066316_n-768x768.jpg)