У Словаччині від 24 до 27 серпня 2020 р. пройшов 4 денний табір з практичного пластування “Канаш 2020” в с. Лесне. Комендантом табору був ст. пл. Давід Янко, бунчужним ст. пл. Іванка Іванчикова та писарем Владислава Шакова.
Учасниками табору стали 10 юнаків та 4 юначки. На таборі юнацтво доробляли юнацькі проби, вдосконалювали своє вміння таборування і готувались до початку пластового року та відновлення роботи гуртків в Кошицях, Пряшеві та Братиславі.
У середу до табору в гості приїхало 11 новаків та новачок зі станиці Кошице. Юнацтво провело їм повний таборовий день з тереновими іграми, змагом “До висот”, впорядом і всім решта, що належить до табору.
У кінці дня в гості до таборовиків завітав і голова КПС Словаччини пл.сен. Левко Довгович, якому на збірці зачитали вітального листа від голови ГПБ пл.сен. Мирона Слпольського, ВБ, з нагоди відзначення друга Левка Указом Президента України.
Не треба забувати і про смачну частину табору. Юнацтво крім іншого за декілька днів посмакувало на власноруч приготовлених варениках, бограчі з кабана, ковбасках з оленини.
А якщо коротко сказати – то вийшло дуже гарне закриття таборового літа;)
- Вишкіл практичного пластування “Канаш 2020”, Словаччина
- Вишкіл практичного пластування “Канаш 2020”, Словаччина
- Вишкіл практичного пластування “Канаш 2020”, Словаччина
- Вишкіл практичного пластування “Канаш 2020”, Словаччина
- Вишкіл практичного пластування “Канаш 2020”, Словаччина
- Вишкіл практичного пластування “Канаш 2020”, Словаччина
- Вишкіл практичного пластування “Канаш 2020”, Словаччина
- Вишкіл практичного пластування “Канаш 2020”, Словаччина
- Вишкіл практичного пластування “Канаш 2020”, Словаччина
- Вишкіл практичного пластування “Канаш 2020”, Словаччина
- Вишкіл практичного пластування “Канаш 2020”, Словаччина
Текст і фото: пл.сен. Володимир Кравець, ВБ
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)