Від імені Головного Проводу Пласту щиро вітаємо Архиєпископа і Митрополита Філядельфійського, громадського діяча, президента Українського католицького університету, Голову Опікунської ради Пласту Бориса Ґудзяка з нагоди його 60-ліття.
Прийміть сердечні вітання із визначним ювілеєм — 60-літтям від дня Вашого народження!
Пластовий спосіб життя, цінності пластового братерства залишають відбиток на кожному, хто ще у найменшому віці отримав хустину і з’єднав її кінці плетеним обручиком.
Цей спосіб життя виявляється згодом дуже доречним в управлінні великими структурами.
Зичимо Вам, дорогий Владико, щоб пластування у масштабах Церкви й надалі виявляло свої плоди, щоб поруч знаходилися ті, на кого можна без застережень покластися, щоб складні ситуації розв’язувалися так, як завдання теренової гри. Нехай і наше пластове товариство користає з Вашого прикладу відважного служіння.
Нехай Господь обдарує літами плідної праці на Його славу і на користь Україні — Україні у всіх сенсах і в усіх куточках світу.
У здоров’ї та радості на многії літа!
[pdf id=26815]
З глибокою повагою, в молитві та з пластовим кличем
Сильно! Красно! Обережно! Бистро!
пл. сен. кер. Ігор Микита, ЛЧ,
Голова Головної Пластової Ради
пл. сен. дов. Мирон Спольський, ВБ,
Голова Головної Пластової Булави
Новини
![6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у Музеї авіації в Ірландії](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453073196_792612079692120_3298171941464961186_n-768x432.jpg)
6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у М...
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)