З нагоди перших сходин пластового гуртка “Крук” під проводом Олександра Тисовського у квітні 1912 року, що дали початок діяльності Пласту – українській скаутській організації –
вітаємо усіх пластунів у світі із 112-ою річницею!
Сьогодні віддаємо шану пластунам, що поклали своє життя у Визвольних змаганнях та в обороні України під час російсько-української війни. Висловлюємо щиру подяку усім виховникам та батькам за цілоденну виховницьку працю. Окрема подяка волонтерам, медикам та людям доброї волі, що взяли на себе обов’язок допомоги потребуючим — військовим, родинам пластунів, переміщеним особам тощо.
Ми також пишаємося тими пластунами, які стали лідерами політичних, громадських та професійних еліт у своїх країнах і залишалися та залишаються вірним своїй пластовій присязі.
Подяка пластунам і пластункам, виховникам, впорядникам, гніздовим і зв’язковим, що роблять на своєму місці все, що у його та її силах, наближаючи з кожним днем нашу Перемогу!
З пластовим привітом
Сильно! Красно! Обережно! Бистро!
пл. сен. кер. Ігор Микита, ЛЧ
Голова Головної Пластової Ради
пл. сен. дов. Мирон Спольський, ВБ
Голова Головної Пластової Булави
Новини
![6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у Музеї авіації в Ірландії](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453073196_792612079692120_3298171941464961186_n-768x432.jpg)
6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у М...
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)