25-27 травня 2024 у Gilwell Park біля Лондона відбулося Свято весни-2024 уладу пластових пташат станиці Лондон “Таємниця Стоцвітного Саду”.
Ці вихідні були чарівними! Наші пташата стали частиною веселої пригоди у лісі, де кожен день був сповнений радості, творчості та нових відкриттів.
✨ Ми багато співали, майстрували, танцювали, куховарили (самі замісили, спекли і з’їли піцу та банани з шоколадом на вогнищі просто неба), досліджували (навчились пакувати наплічники у мандрівку та навіть самі зробили справжній компас з голки, вивчали тваринний і рослинний світ), вправлялися (каталися на санчатах по траві, стріляли з справжніх луків)… і наплели красивих віночків.
А теренова гра на вміння зварити борщ – то було справжнє випробування на спритність, влучність (а ви спробуйте потрапити з катапульти бульбою в баняк!), кмітливість, добрий настрій і уважність:)
Щиро дякуємо нашій бабусі Марічці за розповіді та мудрість, якими вона поділилася зі “ста дітьми, з якими спочатку впоратись бабуся не могла”, та врешті ті їй все допомогли. А ще за вечірню казочку-ляльковий
театр, яку нам показала!
Дякуємо батькам, які нас смачно годували, допомагали, підтримували в усьому виховників та спільно зробили таку неймовірну програму (окремо дякуємо за йога-казочку для Чубатих Чаєчок, яких треба було трішки вгамувати, та пальчикові ігри та співи тих, хто втомився будувати в прикрашати будиночки:).
Ну і, звісно ж, дякуємо новакам, від яких пташата багато навчилися! (особливо, за десерт;)
🌼 На закінчення табору усі діти посадили у Стоцвітному Саду (у власноруч прикрашених декупажем вазонах!) паростки соняшника та намріяли багато хорошого!
Дякуємо всім маленьким мрійникам за ентузіазм. Надіємося зустрітися з вами літом на таборі для нових пригод! 💖
📸 Світлини цих моментів ще довго будуть нагадувати нам про ці незабутні дні. Переглядайте наш фотоальбом, щоб відчути цю атмосферу ще раз! Чекаємо на ваші таборові історії та з нетерпінням очікуємо зустрічі!
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)