19 травня 2024 року у Києві відбулась Благодійна Ватра Пласту
Будь-яка ціль здійсненна, коли поруч тебе є люди, які вболівають за твою справу. Вчора на Благодійній Ватрі Пласту завдяки нашим друзям-благодійникам вдалося зібрати 2 104 100 гривень. Тепер 1262 дітей зможуть долучитись до Пласту завдяки гостям Благодійної Ватри!
Дякуємо кожному й кожній, хто розділив з нами вчорашній вечір. Спільно ми здатні творити великі діла й результат Благодійної Ватри Пласту тому яскравий приклад. Діти, які роками стоять в черзі до організації — відтепер матимуть можливість долучитися до Пласту, а відтак зростати в україномовному середовищі.
Дякуємо ведучим вечора Oleksiy Gnatkovskiy та Nastia Sokhatska. Промовцям Ярослав Юрчишин, Євген Глібовицький Olha Mukha. А також окрема подяка тим, хто своїм співом прикрасив атмосферу Благодійної Ватри — Sasha Koltsova та Марія Бурмака!
Нехай ця Ватра буде лише першим кроком, що запалить іскру майбутнього України!
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)