В неділю 11.11 2018 у церкві Св. Варвари у Відні відбулася «Доброчинна кава», метою якої є смачне і приємне спілкування та збір коштів на різні добрі справи. Нижче прикріплена подяка для всіх, хто залишився небайдужим:
«Любі пластуни та дорогі пластові родини!
серечно дякуємо усім, хто долучився до збирання коштів підчас сьогоднішньої благочинної кави. Особлива подяка родинам, що спекли та принесли солодощі, також великим та юним пластунам, що долучилися до продажу та роздачі смаколиків, а також усім, хто допомагав організаційно. І також велике спасибі парафії церкви Св. Варвари і настоятелю о. Тарасу.
Акція благочинної кави стала великим успіхом – нам вдалося зібрати 1.588,43 євро, що будуть розділені і повністю переказані на наступні цілі:
1. Продовження оренди могили поручника УГА і Армії УНР Йогана Роттніга
2. Лікування хворої на рак крові пластунки Мар’яни Пархом’юк
3. Лікування парафіянки цекрви Св. Варвари пані Курач Ольги, що лежить у комі в AKHДякуємо Вам за розуміння, виявлене милосердя і чуйне ставлення до проблем людей, а також за хороший приклад доброго діла для підростаючого покоління.
З подякою
ваші Виховники»
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)