Війна на сході забрала ще одного пластуна, вже 6-го – Романа Досяка -“Дусю”. Він був одним з тих, хто відроджував Пласт в Україні у 1989 році. Учасником першого пластового табору, який силою розганяло КДБ (на фото – позначений поруч з іншими учасниками табору). Роман служив контрактником у 10-й гірсько-штурмовій бригаді ЗСУ.
Отримав смертельне поранення в голову 18 травня під Кримським в Луганській області. Куля влучила в лоб – вхідний отвір над правим оком, вихідний – з лівої скроні. Помер 22 травня у Дніпрі, в лікарні імені Мечникова, після п’яти днів операцій. Поховали Романа у Львові на Личакові 25 травня.
“Це була особлива людина. Він один з нашого села пішов воювати на фронт. Удома залишив дружину Наталю, двох діток. Донька навчається на першому курсі в ліцеї, син – другокласник. Вони живуть у Львові, тут мешкає мама Романа”.
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)