24-26 травня 2024 року юнацтво з осередків Пласту, що на півночі Німеччини (Гамбург, Бремен, Бонн, Дюссельдорф, Маґдебург, Берлін) відзначили Свято весни 2024 “Гребля вільних”!
Цьогорічною темою ми обрали історичну повість І. Франка “Захар Беркут”. Юнацтво старанно готувалося, оскільки мало завдання зняти шведінг (любительська зйомка улюбленої сцени з фільму), який ми потім всі разом дивилися та підготувати костюм жителя Карпатської Русі 13 ст.
Ці декілька днів були надзвичайно насиченими! Діти мали нагоду скласти вмілості:”Рольовик 1″ та “Лучник 1”.
Комендант СВ Олена Іваненко:
Я безмежно вдячна моєму супер проводу за підтримку та допомогу! ♥️ А саме: бунчужній Viktoriia Kobzareva , писарю Дар’я Горовенко , заступнику Veronika Pavliuk , відповідальній за рольову гру Марії Западнюк , скарбнику Анні Сурай, інтенданту Сергію Окунєву, майновику Івану Стратюку та іншим хлопцям та дівчатам, а також виховникам та батькам! Окремо хочу подякувати отцю Andrii Kadlubitskyi за проведення літургії для учасників.
Без всіх вас, я б точно не впоралася! Щаслива ,що маю нагоду вчитися поряд з вами!
СКОБ!
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)