В неділю, 25 лютого 2024 року, відбулися чергові пластові сходини, які цього разу в нас вийшли дуже насичені. Ми згадали, що в цей день 153 роки тому народилася відома українська поетеса Леся Українка, подивилися короткий мультфільм про неї та поговорили про її надзвичайне життя. А ще виявляється, що цього ж дня нещодавно почали святкувати День української жінки.
Також ми розмовляли про другу річницю повномасштабної війни і про те, як кожен з нас навіть маленьким внеском може наблизити нашу перемогу: чи то донатом, чи то волонтерською працею, чи навіть малюнком для захисника, чи будь якою іншою доброю справою, зроблену з любов’ю до України.
І про таку добру справу ми домовилися з дітьми на нашій дуже крутій майстерці з миловаріння – одне мило беремо собі на згадку, а друге віддаємо для продажу на благодійному ярмарку, де всі виручені кошти підуть на допомогу Україні.
Щиро дякуємо нашій добрій пластовій приятельці і талановитій майстрині Ксенії Ksenja Sepp за натхненну майстерку!
Подивіться, яке краса в нас вийшла: неймовірно пахуче і фантастично прекрасне мило в патріотичних кольорах!💙💛
СКОБ! Готуйсь!
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)