Міжкрайовий вишкільний табір «Школа Булавних» у Гантері, США, цьогоріч відбувається по-особливому. Адже в 2018 році цей славний вишкіл таборових провідниць святкує свій «золотий ювілей»!
З 23 червня до 5 липня відбувається традиційна Школа булавних і вишкіл бунчужних і команд. Табір ще триває, і на сторінці ШБ у фейсбук ви можете слідкувати за його перебігом. А нижче пропонуємо вам декілька знимок:
З 28 червня по 1 липня на тому самому терені відбувся Табір бувших учасниць ШБ, а також сеніорок, які не мали нагоду бути учасницями ШБ. Програма 4-денної таборової зустрічі дала можливість її учасницям, які прибули з різних країв і континентів повправляти практичне пластування, брати участь у цікавих гутірках та інструктажах, співати і мандрувати, і просто відпочити на природі у колі подруг-пластунок.
https://www.facebook.com/shabeusa/videos/1066170183533166/
Ювілейне святкування 50-ліття ШБ відбулося 30 червня. Це була знаменита і унікальна нагода бути в природі, плекати дружбу і спомини з пластовими друзями, і відповідно відcвяткувати великий ювілей, а також можливість спілкуватися з учасницями ШБ. У святкових заходах взяла участь Голова ГПБ пл.сен. кер. Марта Кузьмович, Гр, члени світового проводу Пласту.
Булава видань та інформації ГПБ
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)