Готуйсь!
Я надсилаю цю звістку, щоб розповісти Вам про неймовірних дітей Пласту Бельгії.
Цьогоріч я познайомився з “Лісовими захисниками”, що прийшли на територію Франкополя, щоб вберегти нашу домівку від страшного чудовиська. Воно затоплювало поля, висушувало озера та наводило сварки між людьми.
За 7 днів чудові новаки та новачки змогли досягти єдності, вивчити багато корисного та врятувати ліс. Вони навчилися в’язати вузли, зробили чудові листівки з квіток та дізнались про екологічну цінність нашого лісу.
Та діти були не самі. Кожного дня вони зустрічались з моїми друзями, які навчали їх та допомагали збудувати план перемоги. Я розказав кожному, в чому їхня сила, та навчив танцювати. Доля підказала чого очікувати в майбутньому. Мавка навчила поважати природу та бути відкритими до нових звершень. Блуд влаштував перешкоди в мандрівці, але діти успішно знайшли дорогу додому разом з компасами, мапами та виховниками.
Кожен день табору був наповнений сміхом та активностями, а ввечері після атмосферного кола “На добраніч” новаки та новачки бігли спати та набиратись сил для наступних завдань.
Я невимовно задоволений роботою ‘Лісових захисників’, та виховниками, що завжди були поруч з порадами та підтримкою. Попри всі труднощі, діти проявили хоробрість та мудрість і досягли мети: захистили ліс від зла.
Передаю вітання та чекаю усіх наступного року на оселі Франкополя!
До зустрічі,
Чугайстер
- Про новацький табір 2023 року пластунів Бельгії
- Про новацький табір 2023 року пластунів Бельгії
- Про новацький табір 2023 року пластунів Бельгії
- Про новацький табір 2023 року пластунів Бельгії
- Про новацький табір 2023 року пластунів Бельгії
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)