Цей благодійний майстер-клас зібрав у неділю, 10 березня 2024, велику та теплу компанію. Ми спілкувались, навчались, сміялись та взаємодіяли на всіх можливих рівнях. Всі наші пластуни виявили неабияку активність, корисну допомогу та комунікацію з гостями 💪
Дякуємо Українська церква в Женеві / L’Église ukrainienne à Genève за допомогу та благословіння, римо-католицькій церкві Cure catholique romaine Saint-Paul за гостинність, Українській школі у Женеві École ukrainienne à Genève та Українкам Швейцарії Ukrainian women in Switzerland за інформаційну підтримку, а також всім волонтерам за активну допомогу та наснагу. І за ті гарні та яскраві дерев’яні писанки, що роздавала дітям одна з відвідувачок 😍
Ми були дуже раді зібрати повний зал (майже 90 гостей!), зацікавлених традицією та культурою українського писанкарства. Про бурхливі емоції швейцарців нам, мабуть, потрібна окрема публікація 😉 Ви всі великі молодці! Велика дяка вам за цю цікавість та ваші внески на благодійність 💙💛
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)