СКОБ! Готуйсь!
На сходинах, які відбулися в суботу 18 травня 2024 року ми розмовляли про пластову символіку і під час майстерки відтворили пластовий герб на папері.
Гербом або емблемою Пласту є український тризуб та біла трилиста лілея, символ скаутського руху, сплетені в одну гармонійну цілісність. Цей герб став символом ідейної єдності цілого пластового руху — на рідних землях та поза їх межами.
Лілейка як давній лицарський символ символізує три пластові/скаутські обов’язки, подібні до лицарських, а також як давній символ в навігації – ідею вірного шляху, який заведе пластуна/скаута до кращого майбуття.
Також до нас завітала сестричка Myroslawa Iwasyk із Сіднею, яка провадила ігри-пісні для новацтва, під час виконання яких, усім було дуже весело.
Пластові пісні є самобутнім духовним явищем української скаутської організації «Пласт» . Саме вони допомагають пластунам у формуванні національно-патріотичного світогляду. Також пісні були своєрідною розрадою та підтримкою пластунів у діаспорі.
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)