Пластуни краю Великобританії Української Скаутської Організації відзначили сумний для України день повномаштабного вторгнення росії до України 24 лютого 2022 року.
Станиця Ноттінгем взяла участь у Марші незламності та виступах/промовах в центрі міста. Також пластуни збирали кошти для медиків 68-ої єгерської бригади ім. Довбуша.
Станиця Манчестер активно долучилась до віче зі свічками та молитви за Україну. А наступного дня до благодійного концерту і панахиди.
Осередок Сток-он-Трент був залучений до благодійного ярмарку в Newcastle-under-Lyme, з подальшою ходою вздовж міста, хвилиною мовчання, промовами та виконанням пісень на території New Vic театру.
Юнацтво осередку Лідс-Йорк брали участь в молебені в Йорк Мінстер. Новацтво в складі української суботньої школи приймало участь у вшануванні памʼяті другої річниці повномасштабного вторгнення в катедральному соборі святої Анни в Лідсі.
В цей день осередок Хадерсфілд приймав участь у ході, виконував пісню і танець в Манчестері в Piccadilly Garden.
Пластуни Станиці Лондон приєдналися до міжконфесійної молитви за мир в Ukrainian Catholic Cathedral of the Holy Family, а також пройшли ходою в багатотисячному Марші незламності до Трафальгарської площі.
Діти самі зробили плакати 49 загиблих пластунів, збирали кошти на тактичну медицину та скандували в підтримку України.
25 лютого станична станиці Лондон Еля Чурук, ЧХ та виховниця станиці Лондон та діловодка інформації ГПБ Ольга Муха, ЧХ, тримали у руках портрети наших загиблих друзів-пластунів на Концерті-реквіємі «З Україною в наших серцях».
🇺🇦Слава Героям, що відійшли на Вічну Ватру. Нам – пам’ятати й продовжувати їхні діла.🇺🇦
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)