Дорога українська громадо Відня! Дорогі пластуни, пластові родини, пластприятелі, друзі! Дякуючи вам на Благодійній каві в Українська церква Святої Варвари у Відні 5 травня ми назбирали 858 євро доброчинних коштів на підтримку першого міжнародного Літнього пластового табору в Австрії.
Завдяки вашій допомозі 28 новаків та 28 юнаків, а також 15 виховників з Австрії, Італії, Кенії, Німеччини, Польщі, США, України, Чехії, Швеції – учасники цьогорічного літнього табору, отримають можливість відвідати всі заплановані автобусні екскурсії, а гості з різних куточків України (Львів, Маріуполь, Самбір,Тернопіль, Ужгород) матимуть два дні позатаборової програми у Відні.
Особлива подяка пароху ц. Св. Варвари отцеві Taras Chagala за постійну всебічну підтримку наших пластових ініціатив!
PLAST – Ukrainischer Pfadfinderbund in Österreich
СКОБ!
Новини
![6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у Музеї авіації в Ірландії](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453073196_792612079692120_3298171941464961186_n-768x432.jpg)
6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у М...
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)