17 березня 2024 року на сходинах до Великодня новацтво Копенгагена провело цікаві та пізнавальні активності.
Прикрашали яєчка-писанки паєтками і створили чудові великодні прикраси.
Новацтво насолодилося читанням оповідань про весняні та великодні а ще поговорили про дружби та важливість друзів у житті. Ми обговорили якості справжніх друзів та спільні цінності, які об’єднують людей та нашу Україну.
Цього разу сходини допомогли Новацтву краще зрозуміти значення та цінності Великодня, а також поглибити своє відчуття патріотизму та національної свідомості.
Тим часом в осередку Ск’єрн також відбулись сходини. 3 березня 2024 Р. Б. пташата дізнавались про створення світу. Біблійна оповідь про створення Світу гарно проілюстрована у книжечках-вкладанках, які підготувала мама наших пташаток Анни і Симона.
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)