Пошук
18-19 травня 2024
Коли ми кажемо, що Пласт – це велика родина, іноді ми говоримо про це буквально. Адже організовуємо й особливі збори, в яких беруть участь самі виховники зі своїми родинами.
На цих вихідних табір в Вавацінії об’єднав українські родини класними знайомствами, глибокими бесідами, роздумами про майбутнє українців у світі, про користь пластунського виховання для розвитку дітей.
Це ті особливі моменти, коли відчуваєш, що після табору повернешся в буденність вже іншою людиною – збагаченою, наповненою, з новими ідеями.
Дякуємо всім учасникам нашого кемпу!
Кожен з вас робить великий внесок в розвиток нашої спільної справи💙💛