⚜️ Після майже місячної перерви “Веселі поні”, 9 березня 2024 року, зібралися дружнім колом. Тим паче, що подія геть непересічна, а саме – 210 річниця з дня народження Тараса Шевченка.
Тому, ми слухали його вірш «Садок вишневий коло хати»🌸🌸🌸, поводили себе як хрущі, гуділи як хрущі🪲, літали як хрущі🪲 і танцювали як хрущі🪲. Також ми слухали спів соловейка🐦⬛, і щоб його задобрити, ми робили власних соловейків. А ще ми слухали казку про ведмедика, котрий знайшов в лісі дивну штуку, яка видавала звуки.
І коли з’ясувалося, що ця дивна штука це піаніно, то ведмедик поїхав у велике місто, щоб навчитися грати дивовижну музику. Однак потім він так засумував за друзями, що повернувся додому. До друзів, які його чекали. Бо справжні друзі чекають завжди. 💙💛
СКОБ!
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)