А чи чули ви, що в суботу, 13 квітня 2024 року, пластуни Брукліна відзначили День Першої Пластової Присяги в честь 112-ї річниці Пласту.
Відбувся урочистий церемоніал відкриття, де пластун прихильник Олексій Тоненький склав першу пластову присягу в нашому осередку. Також 1-й заступник голови КПС пластун сеньйор Роман Шиприкевич офіційно вручив голові Пласту в Брукліні Олегу Лапковському грамоту-рішення КПСу що нас офіційно затверджено як “Пластова Група Бруклін”, це знаменита подія у творенні нашої історії!
Після спільного відкриття, новацтво та юнацтво розпочали терновий змаг, з різними цікавими завданнями.
На виконання завдання команди мали 5 хвилин, після чого лунав свисток на ротацію між завданнями.
Після теренової гри, якій навіть не завадив вітер, відбулося закриття, де були нагороджені команди-переможці серед новацтва та юнацтва. Вітаємо переможців!
Для нашої пластової групи в Брукліні було за честь приймати гостей з КПС з чудовою новиною для нас, а також це був неймовірний досвід для нас усіх – організувати власний перший захід, теренову гру для юнацтва і новацта.
Всього взяло участь 55 пластунів та пластунок в Брукліні. Дякуємо батькам та гостям свята!
А ми далі будемо продовжувати наполегливо працювати задля української молоді!
Готуйсь! СКОБ!
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)