Щороку пластуни всього світу вшановують пам’ять героїв і в честь цього організовують різні заходи. В нашому випадку це була гутірка.
«Січові Стрільці» разом із гуртком «Красні Лиси» підготовчого Куреню ім. Василя Вишиваного Краю Австрія провели міжгурткові сходини присвячені 106-річниці бою під Крутами.
Для українського народу бій під Крутами, який відбувся 106 років тому, став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
106 років тому, 29-го січня, поблизу залізничної станції Крути, що на Чернігівщині, відбувся бій між УНР та червоною гвардією. Кількасот студентів та кадетів виступили тоді проти 6 тисяч більшовиків. В українську історію ця битва увійшла як символ патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежність України.
Слава Україні – Героям Слава!
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)