В пластовому родинному колі розпочали новий 2019 рік пластуни станиці Чікаґо, США. Пластова Свічечка відбулася по обіді в суботу, 12-го січня 2019 р. в пластовій домівці.
У ці святкові дні в пластових станицях по всьому світу відбувається традиційна Різдвяна Свічечка — традиційна пластова акція, що була започаткована в діаспорі у 1950 році. Пластуни по цілому світу духовно об’єднувались, запаливши символічну “свічечку” в той же час, коли в Україні сходила перша зірка і починався Святвечір.
З часом пластуни міняли час зустрічі, але традиція “запалювання свічечки” продовжувалась. Вона триває і сьогодні, в багатьох станицях пластуни сходяться разом і спільно запалюють “свічечку” як символ духовної злуки всіх пластунів з українським народом.
Коротка програма надає святковий настрій, а зустріч пластової родини дає нагоду собі взаємно побажати веселих свят, а також подивитись на пластові вертепи і спільно поколядувати.
Новини
![6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у Музеї авіації в Ірландії](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453073196_792612079692120_3298171941464961186_n-768x432.jpg)
6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у М...
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)