Завершення циклу зимових свят Пластовою Свічечкою з колядою та Вертепом для осередку Острава Пластової групи в Чехії відбувся 7 лютого 2024.
Вперше у своєму житті більшість юнаків і юначок змішаних гуртків вийшли на сцену в якості персонажів Вертепу, та справились з своїми ролями на відмінно. Власноруч зроблені костюми та майстерне перевтілення в ролі прикрасило і передало цілому залу атмосферу Різдва а Різдвяна Зірка, зроблена виховниками за традиціями, дивувала детальністю та красою. Стараннями мам юнацтва солодкий стіл радував всіх розмаїттям смаків.
Дякуючи гостинному залу Komunitní centrum Všichni spolu ми провели затишний вечір в товаристві батьків, дітей та гостей осередку. Дякую всім задіяним в організації свята Yaroslav Kachurovskyi, Solomiya Strelbytska, Наталя Штуник Демчук, Андрій Стрельбицький
Новини
![6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у Музеї авіації в Ірландії](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453073196_792612079692120_3298171941464961186_n-768x432.jpg)
6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у М...
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)