В останній тиждень літа, тобто з 24 до 30 серпня, пластунки з куреня «Спартанки» проведуть у Карпатах табір для дітей українських військових, що загинули під час військового конфлікту на Донбасі. Про це повідомила прес-служба «Пласту».
Табір відбудеться у селі Гребенів Сколівського району на Львівщині. Участь у ньому візьмуть 40 дітей віком 11-13 років з різних регіонів України, батьки яких загинули в зоні військового конфлікту на Донбасі.
Під час табору діти зможуть відчути себе «режисерами» і створити свій мультфільм.
«За легендою цьогорічного табору дітки поринуть у казкову атмосферу мультиплікації, де зустрічатимуть своїх улюблених героїв та вчитимуться розрізняти добро і зло. Щодня ми будемо знайомитись з новим героєм і мати різноманітні спортивні, мистецькі та інтелектуальні забави», – повідомили у «Пласті».
Перебування у таборі для дітей безкоштовне завдяки спонсорам, зокрема Дитячій Школі CAOUSOU («КАУЗУ») міста Тулуза (Франція) та благодійній організації Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе.
Нагадаємо, у квітні «Пласт» на краудфандинговій платформі «Велика ідея» розпочав збір коштів на масштабний розвиток організації. За чотири місяці пластуни мали на меті зібрати 1 млн грн і витратити ці гроші на створення та розвиток 50 нових осередків, залучення нових членів організації, а також на ремонт тренінгового центру в селі Вишнівчик Перемишлянського району Львівської області.
За чотири місяці вдалось зібрати трохи більше 300 тис. грн і збір продовжили ще на два місяці. Перерахувати гроші можна за лінком на сайті «Велика ідея».
https://zaxid.net/news/
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)