12 листопада 2020 року відбулась чергова онлайн зустріч координаторів пластових осередків у Европі, організована Координаційним Центром та Головною Пластовою Булавою.
Під час зустрічі Координаційний Центр заслухав звіти з осередків, учасники обговорили питання виховної діяльності, карантинних обмежень та майбутніх акцій.
Приємно, що за час карантину в багатьох осередках кількість членів не зменшилась, а у деяких навіть побільшало пластунів.
Під час обговорення виникла ініціатива проведення спільних новацьких та юнацьких міжосередкових сходин.
Відзначимо, що у висліді 1-го онлайн Вишколу Юнацьких Виховників у Европі та після виконання всіх вимог, 1 КВ УПЮ було надано пл.сен. Павлу Сенаторову, координатору осередку у Валенсії, Іспанія.
Окремим питанням було обговорення проведення цьогорічної акції Вифлеємського Вогню Миру. Очевидно, акція пройде в більшій мірі онлайн, проте австрійські скаути планують передавати й фізично Вогонь через сусідні скаутські організації.
До другої частини зустрічі приєднались також і представники европейських країв – Великобританії та Польщі.
Від імені ГПБ та Координаційного Центру висловлюємо щиру подяку за працю усім виховникам та координаторам пластових осередків!
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)