Загадкова пригода сталася в Чарівному Лісі з 25 до 26 травня 2024 р.Б . У ці дні новацтво станиці Париж відбуло своє Свято Весни у місті Шалєт Сюр Люен неподалік Монтаржі на терені Української церкви Святого Андрія.
Наші “Сміливі Зайчики”, “Кмітливі Їжачки” і “Спритні Вовки /Хитрі Лиси” підготувалися до таборування, вивчаючи нові цікавинки і співаючи новацьких пісень.
Коли новаки зрозуміли, що дивний злодій з’їв усю їхню їжу, вони не вагаючись виборювали інгредієнти для вечері у тереновому змазі, а потім щиро просили у паней з кухні приготувати страву з виграних і знайдених інгредієнтів. Борщ ще ніколи не був такий смачний!
Вогник став ключовою подією дня, адже саме тут посмакувавши халепу правди, злодій був викритий. Яке ж було здивування у новацтва зранку, що у злодія був співучасник, який вночі з’їв їх обід. Під час спортивного змагу, новаки знайшли частинки пазла і відкрили справжнього злодія.
Загадка була розгадана, а новаки з гнізда «Володарі Чарівного Лісу» повернулися додому з новими враженнями, вмілостями, а дехто, склавши свою новацьку обіцянку, з орлятками.
Провід Свята Весни УПН 2024 висловлює щиру подяку усім, хто допоміг у проведенні акції і ласкаво запрошує доєднуватися до такої важливої роботи з майбутнім поколінням. Бо не словом, а ділом…
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)