Розпалити ватру онлайн і проводити заняття через монітор — реальність, із якою зіткнулися пластуни кожного краю сьогодні.
Для нас це стало справжнім викликом, бо бути поруч з друзями у мандрівках і на таборах — це те, що було таким цінним для кожного. Але Пласт мусить виховувати молодь заради майбутнього України навіть зараз, в умовах ізоляції.
І ми можемо зробити це якісно, бо разом з нами — українці з усього світу! Українська діаспора в Америці допомогла Пласту створити кампанію по збору коштів у США.
Від сьогодні будь-хто і будь-де зможе зручно підсилити розвиток Пласту в Україні і разом з тим — в усьому світі. Завдяки цій підтримці ми разом створимо кращі умови для пластування онлайн і кожна дитина зможе розвиватись у безпеці.
Пандемія — спільна проблема для всіх нас. Ми можемо разом подолати її наслідки!
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)