Православна молодь зі всієї України вже всьоме з’їхалася на Тернопільщину для відпочинку і духовного навчання. Проте цьогорічний табір був особливим: уперше його провели у співпраці із Національною скаутською організацією України «Пласт».
З благословення Святійшого Патріарха Філарета та за сприяння синодального управління у справах молоді Української Православної Церкви Київського Патріархату на хуторі Вірля Кременецького району впродовж десяти днів працював Всеукраїнський молодіжний православний табір «Вірля-2018».
Православна молодь зі всієї України вже всьоме з’їхалася на Тернопільщину для відпочинку і духовного навчання. Проте цьогорічний табір був особливим: уперше його провели у співпраці із Національною скаутською організацією України «Пласт».
За доброю традицією, табір розпочав роботу з урочистого молебню. Так само з молитви починався і нею закінчувався кожен таборовий день, який був наповнений для учасників «Вірлі» спілкуванням, навчанням, тренуваннями і опануванням новими вміннями.
Пластуни станиці Кременець, а також досвідчені пластуни – булавна Крайової булави уладу пластунів сеньйорів Наталя Хміль і представники пластового куреня «Щезники» проводили ігри, гутірки, майстерки, які допомогли таборянам глибше познайомити його учасників з Великою Грою, а також на практиці показували різні елементи пластових занять.
Заключною подією в житті табору стала Божественна літургія, котру у співслужінні з духовенством табору звершив пл.сен. прих. архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор. Під час богослужіння всі таборяни прийняли Святе Причастя.
На згадку про перебування на Вірлі кожен з учасників табору отримав подарунки від архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора, голови синодального управління у справах молоді Української Православної Церкви Київського Патріархату архімандрита Макарія та оргкомітету табору. Молоді люди залишали це благодатне місце з теплими спогадами й обіцянками повернутися через рік.
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)