Vitalina Korziukov – виховниця новацького рою «Єноти», а також пластунка у юнацькому гуртку «Паляниці».
Моя задача як виховниці —це допомагати дітям розвиватись та пізнавати цей світ. Як виховниця, я також відповідальна за виховання майбутніх свідомих громадян країни де проживають діти на даний момент.
🟢Чому ти долучилась до Виховницької діяльності, до Пласту? Чому для тебе це важливо?
З 14 років я була залучена в пластову діяльність як підсестричка у новацтві, оскільки на 2021 рік ще не було юнацького гуртка, де я б змогла пластувати. Через брак виховників у нашому осередку, прийняла важливе рішення і на початку червня подала заяву на вишкіл виховників УПН. З серпня 2023 вже перейняла свій власний рій з яким і досі пластую. Для мене поштовхом стати виховницєю стало саме новацтво, з яким я «впіймала хвилю» і стала їм старшою сестрою та порадницєю, яка завжди прийде на допомогу.
🟢Чим займаєшся поза Пластом?
Поза Пластом — я школярка, навчаюсь в 11 класі. У вільний від школи час займаюсь вивчанням іноземних мов, співаю у фольклорному гурті «Ралець». Обожнюю все, що повʼязане з мистецтвом, а тому: малюю, співаю, роблю незвичні образи за допомогою макіяжу та гриму.
🟢Ти багато віддаєш Пласту, а що отримуєш взамін?
Від пласту я отримую неймовірний заряд енергії та позитив. Пласт — це велика родина, де ти знаходиш нових друзів та створюєш неймовірні спогади. Які б перешкоди не були ти сприймаєш це як частину великої гри, яку легко долаєш не один, а з друзями.
🟢Що тебе надихає у пластовій діяльності?
Коли приходиш на сходини і розповідаєш новацтву щось новеньке, вони дивляться на тебе захопленими очима і ти розумієш, що хочеш їм готувати ще більше цікавого. «Єноти» сприймають мене як старшу сестричку, до якої завжди можна звернутись по допомогу або просто подуріти, співаючи новацькі пісні. Це і мотивує мене бути виховницєю.
Можливо і ви мріяли про пластову діяльність?
Долучайся!
Створюємо простір для формування свідомої молоді України разом!🇺🇦
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)