Хочеш неймовірних вражень в Карпатах? Тобі не вистачає нових емоцій? Набридло сидіти вдома, а так хочеться в гори? Тоді вирушай на дев’ятий міжкрайовий вишкільний табір «Життя в Пласті».
На тебе чекатиме цікава програма, весела й життєрадісна компанія пластунів та незабутні ватри. Матимеш можливість перейти юнацьку програму, покращити чи здобути вміння з табірництва, куховарення, картографії, мандрівництва, першої медичної допомоги, піонірки. Випробувати себе в різних видах діяльності, наповнити життя світлими та яскравими враженнями.
Та найосновніше це змога в рамках табору перейти вишкіл виховників, набратись досвіду, знань та натхнення до подальшої виховницької діяльності.
Додай фарб у своє життя та насолоджуйся кожною його миттю!
Вкладка: 700 грн
Зголоситись можна тут
Табір буде корисний тим хто прийшов до Пласту в старшому юнацтві чи старшопластунстві.
Необхідний виряд та завдання будуть повідомлені відібраним учасникам.
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)