Максим Студілко про заснування Пласту у Вінниці та про 10-ліття святкування, що відбулося 1 березня 2019 року.
30 квітня 2009 року на скриньку КПС України надійшов такий електронний лист
Доброго дня шановні представники Крайової Пластової Старшини.
Мене звати Максим Студілко, я проживаю в м. Вінниці. 1 червня мені виповниться 19 років. Мене як людину, яка бере активну участь в громадському житті міста не може не занепокоїти відсутність Пласту в моєму місті. Або ж якщо він є, то його НЕМОЖЛИВО знайти ні засобами загального пошуку в Інтернет, ні навіть на сайті Пласту. Наразі в Вінниці відчувається нестача патріотичного виховання молоді. І, взагалі, молодь в свободі вибору вільного часу майже обмежена. Тому мені хотілося б з вами зв’язатись і обсудити можливу співпрацю, включно до створення Вінницького осередку Пласту.
Якщо я звернувся не туди куди потрібно, прошу надати мені електронну адресу, або ж номер телефону людини, з якою можливо проконсультуватись на дану (згадану) тему.
Дякую.
А вже за 305 днів, 1 березня 2010 року відбулись установчі збори станиці Вінниця, що сьогодні святкує своє десятиріччя.
- До 10-ліття Пласту у Вінниці
- До 10-ліття Пласту у Вінниці
- До 10-ліття Пласту у Вінниці
- До 10-ліття Пласту у Вінниці
- До 10-ліття Пласту у Вінниці
За ці роки станиця пережила кілька етапів становлення – від невеликої команди ентузіастів до серйозного механізму спроможної організації, переживала як етапи росту, так і певні кризи. Ми змогли організувати три юнацькі курені, новацьке гніздо. Є активно діючими осередки праці дорослих, що також представлені шістьма куренями УСП/УПС. Та наймиліший улад – це улад пластових пташат, що утворився з дітей пластунів станиці.
Ми провели з десяток крайових заходів, виховували скобів та вірлиць. Здобували першунство на крайових таборах. Ми були і є хорошим осередком найкращої організації. І сьогодні ми святкуємо.
Зі святом та пластовим привітом СКОБ!
Фото: Максим Студілко, Алекс Шарко, Пласт Вінниці
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)