🏕️✨Минуло майже трохи часу відтоді, як екіпаж Міжгалактичного Зорельоту “Крізь Терни до Зірок” повернувся на рідну Землю. Ділимося з вами нашими пригодами та враженнями.
🌿Крайове Свято Весни відбувалося з 30 травня по 2 червня 2024 поблизу місцевості Заленче-Велике. Учасниками були пташата, новацтво і юнацтво з Вроцлава, Познаня, Білостока та Кракова.
🐦Пригоди пташат розпочалися з того, що вони обрали назву для свого гніздечка – “Ракета” та зробили спеціальні костюми для космічної подорожі. Також вони вивчали планети Сонячної системи, комети, зірки, а на майстерках створювали свою Сонячну систему зі своїми чарівними мешканцями. Пташата побували в справжньому поході в ліс, дізналися багато цікавого про те, як визначити сторони світу, як приготувати гарне вогнище, бавилися на березі річки, співали біля ватри, робили руханки, успішно подолали мальований квест, стрибали по калюжах і тішилися життю.
✌️Новацтво краю на Святі Весни вивчало космос та зірки: вони здійснили експедицію на Марс і Венеру, спостерігали за зоряним небом в телескоп, вивчали життєвий шлях українського науковця епохи Відродження Юрія Дрогобича, а також здобули вмілість “Астроном”. Тепер новаки та новачки знають, що з командою справжніх друзів можна пройти найтернистіший шлях до зірок! А ще вітаємо двох новаків – Сашка та Андрія з пов’язанням новацької хустки!
⚜️В юнацтва випробування були складнішими: їм довелося долати смугу перешкод, демонструвати свої вміння практичного пластування, розпалювати багаття з трьох сірників, брати участь в інтелектуальному змазі, будувати космічні шатли та вчитися орієнтуватися на місцевості. Важливою подією стало складання пластової присяги, тож вітаємо новоіменованих Дарину, Юстину та Марка!
💪Провід Свята Весни дякує всім учасникам, батькам та інструкторам за проведений час. Бажаємо безхмарного зоряного неба та щасливого таборового літа!
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)