Вриваємось до вас в новий рік з приємними новинами. 07 січня 2024 року юнацтво з осередку Пласту в Берліні колядували від хати до хати.
Колядування та щедрування -це традиції з Різдвяного циклу наших свят. В основі звичаю колядування лежить прадавня віра в силу побажання й магію словом творити те, що воно описує.
От і наш Пласт Берлін колядував з великою вірою в перемогу нашої України. За єднання сімей за одним Різдвяним столом, за безпеку. І власне, для того аби наблизити безпеку юнацтво передало наколядованих 650 € нам, щоб ми в цьому році змогли ще більше реалізувати таких потрібних та корисних медичних рюкзаків.
Ми щиро захоплюємось вашою ініціативою та неймовірно дякуємо вам за гучну коляду в Берліні 💙💛
Слава Україні!
З таким поколінням нас не перемогти!
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)