Головна Пластова Булава на сходинах 9 лютого 2019 року за рекомендацією ГБ УПС надала друге відзначення УПС за керівну, виховну або іншу видатну діяльність у Пласті – орден Святого Юрія в сріблі:
- пл. сен. праці Ірені Ващак (ЗСА)
- пл. сен. довір‘я Анні Королишин, Гр. (Україна)
- пл. сен. праці Софії Смик, L (Україна)
- пл. сен. довір‘я Василю Іваночку, ЦМ (Україна)
- пл. сен. довір‘я Володимиру Федораку, СМ (Україна)
- пл. сен. довір‘я о.Сергію Прудку, ДК (Україна).
А також перше відзначення УПС за визначну довголітню, згідну з пластовою ідеологією, громадську або наукову діяльність поза Пластом – Орден Вічного Вогню в золоті – надано пл. сен. Миколі Добротвору, ЧМ (Австралія) – посмертно.
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)