9-10 травня 2026 р. Б. у Кракові відбувся міжкурінний вишкіл, який об’єднав пластунів з Ряшева, Кракова та Чехії.
Протягом двох днів учасники мали можливість зануритися у світ плейбек-театру, акторської майстерності та образотворчого мистецтва.
Під час занять учасники пробували себе в різних театральних вправах, вчилися імпровізувати, слухати інших та передавати історії через мистецтво.
Окрім насиченої програми, на учасників чекала дуже смачна їжа, тепла атмосфера та багато щирих розмов і сміху. Ці два дні стали справжнім простором для розвитку, творчості та пластової дружби.
Дякуємо Олені Івановій з театру @teatr.i.gra і Владу Зернову з Театру Кочівників за проведення гутірок.
Організаційний провід вишколу:
Комендантка – пл. сен. пр. Олександра Проляка ПС
Бунчужний – пл. розв. Роман Лех “Сотник”
Скарбнича/програмниця – пл. розв. Маргарита Кучерова
Писар – пл. уч. Матвій Лулак “Сварм”
Dziękujemy Miejsce Aktywności Mieszkańców Wielicka 79 za udostępnienie przestrzeni!
Дякуємо всім учасникам та організаторам за спільну працю, чудову атмосферу та незабутні спогади!
Новини
У червні 2026 року новацтво Кіпру закрили пластови...
20 червня 2026 в осередку Бейрут офіційно завершен...