9-10 травня 2026 р. Б. у Кракові відбувся міжкурінний вишкіл, який об’єднав пластунів з Ряшева, Кракова та Чехії.
Протягом двох днів учасники мали можливість зануритися у світ плейбек-театру, акторської майстерності та образотворчого мистецтва.
Під час занять учасники пробували себе в різних театральних вправах, вчилися імпровізувати, слухати інших та передавати історії через мистецтво.
Окрім насиченої програми, на учасників чекала дуже смачна їжа, тепла атмосфера та багато щирих розмов і сміху. Ці два дні стали справжнім простором для розвитку, творчості та пластової дружби.
Дякуємо Олені Івановій з театру @teatr.i.gra і Владу Зернову з Театру Кочівників за проведення гутірок.
Організаційний провід вишколу:
Комендантка – пл. сен. пр. Олександра Проляка ПС
Бунчужний – пл. розв. Роман Лех “Сотник”
Скарбнича/програмниця – пл. розв. Маргарита Кучерова
Писар – пл. уч. Матвій Лулак “Сварм”
Dziękujemy Miejsce Aktywności Mieszkańców Wielicka 79 za udostępnienie przestrzeni!
Дякуємо всім учасникам та організаторам за спільну працю, чудову атмосферу та незабутні спогади!
Новини
30 травня 2026 пластова станиця Монреаль яскраво з...
Пластуни Аргентини взяли участь у благодійному «Ru...