7 червня 2024 року в домівці Українського Культурного Центру у Лондоні відбувалася історична подія – ми зустрічалися із віртуозним Тарасом Компаніченком – кобзарем, лірником, бандуристом, мистецтво-знавцем та істориком-музикознавцем, який походить із родини депортованих козаків.
Той, хто в далеких 80-х вже знав, що кобзарство це його справа, що через глибоке розуміння української історії можна будувати, тоді ще тільки омріяну, вільну Україну.
Гордо і сміливо, тримаючи кобзу, Тарас зустрів розвал совєцької імперії, пройшов всі сучасні Революції, а з початку повномасштабної війни, із зброєю в руках і кобзою за спиною, із двома синами, став на захист рідного Києва. Його 241 Бригада дислокується на Північних кордонах Київщини і воює в гарячих точках.
Тарас продовжує кобзарювання, працює в Капеланській службі і каже, що найскладніше це ховати побратимів.
Нам дуже пощастило доторкнутися до глибини Тарасових знань і чистоти його музики і ще раз переконатися у масштабності і силі української культури.
Зустріч відбулася в рамках туру #CultureVSwar.
Дякуюємо @AUGB London Vlodko Pawluk за підтримку в організації цього вечора.
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)