4-5 травня 2024 р.Б. курінь ч.6 імені Анни Ярославни провів відтепер вже традиційну приурочену до дня Анни Ярославни мандрівку з Шантії до Санлісу.
Ця акція стала багатою на визначні для нашого куреня події. Пл.прих. Юліана Хабюк отримала четверте відзначення за активну роботу в курені. Пл.уч.Катруся Долгушин отримала ступінь розвідувачки і стала першою розвідувачкою нашого куреня та Пласту Франції. Пл.прих. Радміла Третьяк отримала ступінь учасниці та склала пластову присягу в абатстві Святого Вансена, яке колись побудувала сама Анна Ярославна.
Ми безмежно вдячні отцеві Юрію Лещинському та Paroisse Saints Borys et Hlib à Senlis/Парафія свв. Бориса і Гліба в Санліс за можливість зупинитися на ночівлю в церкві Св.Бориса та Гліба, Владиці Глібові за божественну літургію та напутні слово, Centre Anne de Kyiv – Центр Анни Київської за організацію святкування Дня Анни Ярославни, гурткам “Гальські Півні”, “Грифіндорці” за участь у акції та українській громаді за організацію святкового пікніка та підтримку Пласту в зборі коштів на організацію літнього табору.
Завдяки вам нам вдалось зібрати більше 500 євро.
СКОБ!
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)