Дорогі Друзі!
Цього року святкуватимемо 30-ліття відродження Пласту в Польщі. Сотні з нас пройшли табори, вишколи та зустрічі, які організовували пластуни впродовж цього часу.
Святкування заплановані на 8-9 серпня 2020 року. У зв’язку із нестабільною епідеміологічною ситуацією у цілому світі, ми не можемо бути впевнені, що святкування відбудеться. Тому заохочуємо вас, хоча б віртуально, згадати про ті безцінні моменти, які нам пощастило разом пережити у Пласті протягом цих 30 років. Як це можна зробити?
Заохочуємо вас ділитися своїми спогадами про пластування, публікуючи на сторінці святкування 30-ліття Пласту у фейсбуці та інстаграмі власні світлини з пластових заходів з хештегами #trymaivohon, #plastpl30.
Слідкувати за публікаціями можна на сторінці фейсбук.
Підтримаймо вогонь Пласту, який запалав 30 років тому, аби покоління наших дітей могло долучитися до Великої Гри, в якій так охоче беремо участь зараз ми!
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)