24-25 лютого 2024 року були насиченими сходинами, і гніздечко “Допитливі Котики😺 ” теж зібралося на сходини в Копенгагені.
Ми розмовляли про війну і про те, що українці🇺🇦 – справжні супергерої🦹🦸♂️. При чому героями в Україні є не лише дорослі чоловіки і жінки, але й малі діти🧒 і навіть тварини🐶.
Але для цього потрібно щодня навчатися, тренуватися і робити добрі справи. ❤️
Дивовижно, але нам з пташатами вдалось зробити на сходинах ці 3 речі. 🤓
Отже,
🇺🇦ми багато дізналися і навчилися нового,
🇺🇦тренувались, пройшовши смугу перешкод
🇺🇦Зробили чудові закладки для книг і віддали їх для продажу, щоб заробити грошей. А гроші ми передамо батькові одного з Пташат, який разом з командою виготовляє дрони.
Ми вже продали частину закладок💪🏻, якщо Ви маєте бажання підтримати “Допитливих Котиків” в докласти свою руку до перемоги – можете придбати закладку, стартова ціна 20 крон (можна пропонувати більше 😉).
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)