10 років з початку війни та 2 роки з повномасштабного вторгнення росії у наш дім, в Україну. 24 лютого 2022 року, близько 4 ранку #russiaterroriststate почала масоване бомбардування по всій Україні.
Цього ранку життя кожного з нас змінилось. З цього самого ранку вже пройшло 2 роки, ми продовжуємо боротися, донатити, молитися, надіятися, вірити, ми не опускаємо руки та помагаємо всім, що в наших силах. Ми віримо в ЗСУ, в перемогу, в світле майбутнє, в життя на мирній землі.
24 лютого 2024 року французькі пластуни взяли участь у марші за мир та солідарність з Україною, з Place de la République до Place de la Bastille. Це стало місцем де обʼєдналися серця та душі усіх, хто хотів підтримати Україну та її народ, в його боротьбі за мир та незалежність.
Ми памʼятаємо всіх, хто віддав життя за Україну, і також 49 пластунів, які не зломили своїх присяг. Ми низько вклоняємося перед вами.
Вічна памʼять героям!
Слава Україні! СКОБ!
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)