Головна тема Свята Весни та причина його проведення – любов до України! В сьогоденні всі розуміють наскільки важливо підтримувати та зберігати НАШЕ, українське. Тому тема СВ випала саме на рідну літературу!
Новацтво – пірнуло у казку «Фарбований лис» величного Івана Франка. Лиса Микиту знають всі, від малого до великого, а наші діти були як він – спритні, але слухняні! Ви ж пам’ятаєте завершення казки, як саме викрилась правда?! Отож, так і в житті – хитрі лиси будуть покарані.
Юнацтво – пізнало для себе нових митців. Для багатьох відкрився новий світ наповнений романтичними віршами, бойовими тезами та незламними українцями. Та вони не лише досліджували творчість українських митців та їхню діяльність, а й підлаштовували все на сучасний лад: вірші під реп, інтелектуальні змаги, імпровізовані сценки на тему відомих віршів…
Хочемо подякувати о. Олексію, Булавам СВ, кухні, управі ФП та всім причетним до організації та проведення СВ!
Свято Весни, Клуб Української Літератури,
22.04 – 24.04.2022 року Божого, Франкополе
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)