Дуже тепла, сімейна та наша Різдвяна Свічечка відбулась в Празі у неділю, 14 січня 2024 року. Щиро дякуємо всім, хто прийшов колядувати з нами.
Дякуємо батькам, що підтримуєте наші ідеї та не втомлюєтесь готувати смаколики на ярмарку, допомагати дітям з костюмами на вертепи і, навіть, виходите на сцену співати!
Дякуємо виховникам та виховницям за підготовку виступів.
А тішили нас своїми вертепами всі наші рої та гуртки: Веселі Дикобрази, Орлина Зграя, Міцні Горішки, Чорні Лелеки, Кіберпінгвіни і, навіть, наймолодші Колючі Їжаки, для яких це був перший пластовий захід.
Серце завмирало під звуки бандури, а ноги підтанцьовували під співи від Фольклорної студії “Паляниця”.
На Благодійній Ярмарці нам вдалось зібрати 16000 крон, які вже були перераховані на дрон для нашого друга-пластуна, який зараз захищає Україну у війську.
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)