“Сприні пантери” 🐾 мали легенду про втрачений артефакт – їх ройове знамено. Діти повинні були ще раз показати наскільки хороші вони пластуни. Ми грали гру Ситуації з Новацьким законом, гру Кіма на запамʼятовування новацьких відзначок та повторили впоряд.
Пантери довели,що вони достойні свого артефакта. І за допомогою компаса та знання сторін світу діти знайшли його схованим у парку.
А у “Феніксів” 🐦🔥 була захоплююча теренова гра по цілому Холанд парку. Були загадки, тестування на дружбу та довіру. Але найголовніше діти виконали останню точку для здобуття вмілості Актор – креативна акробатика. Вітаємо “Феніксів”!
Рій “Вправні Стрільці” 🏹 , також, дуже тішився своєму знамену! Діти навчилася шанувати та складати державний прапор. Мали гутірку про карти, компаси, сонячні годинники, а також, навчилися креслити шкіц – приблизну карту. І закінчили свої сходини співом пісні «Гей мандрують пластуни».
“Бобри ЗСУ”🦫 вчили правила техніки безпеки в лісі, як правильно розпалювати вогнище та як орієнтуватися в новій місцевості. А також наввипередки розкладали намет. Після – співали пластунські пісні під гітару. 🏕️
Вчилися марширувати великою групою, тримати дистанцію та рівнятися.
Всі наші новаки та новачки з нетерпінням чекають на Свято весни, яке вже зовсім скоро.
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)