Пошук
В суботу та неділю, 11-12 лютого 2024 року, до Перемишля на курінну мандрівку приїхали юнаки та юначки зі Станиці Люблін підготовчого куреня ім. Кекилії (Цьопи) Паліїв разом з виховниками Ігорем Мричком, Христиною та Марічкою Чир.
Дякуємо за гарну спільну прогулянку та ватру, цікаві гутірки про історію Пласту та про патронку куреня, ім’я якої тісно пов’язане з Перемишлем! Запрошуємо приїжджати ще!