20 червня 2026 ще один пластовий рік станиці Ноттінгґам офіційно став історією! Він був неймовірним: наповнений новими пригодами, щирими посмішками та багатьма подоланими вершинами.
Під час свята у Woodthorpe Grange Park ми підсумували здобутки наших пластунів, вручили заслужені відзнаки та вмілості, а потім від душі повеселилися на тереновій грі та пікніку.
Проте цей день став особливим ще з однієї важливої причини. Сьогодні станиця склала щиру подяку Валерії Панчук, яка завершує свою каденцію на посаді станичної.
Саме Валерія чотири роки тому взяла на себе відповідальну місію — відродити станицю Ноттінгґам. Для багатьох вона стала справжнім уособленням Пласту. Вона не просто очолювала станицю, а вчила нас усіх, як по-справжньому грати цю «Велику гру», ведучи за собою впевненим та мудрим шляхом навіть у найскладніші часи.💙💛
Дякуємо Валерії за все, що вона зробила, за кожну хвилину часу та серця, відданого Пласту!
Ділимося яскравими моментами нашого свята у фотозвіті нижче! 👇
Новини
Пластуни з Перу вивчали українські свята та готува...
Пластуни станиці Ноттінгґам провели водну прогульк...