Пластова група в Нідерлардах закрила перший повноцінний рік виховної діяльності у своїх осередках — Гаага (24 червня) та Амстердам (25 червня) — у розпал спеки. Погода віддзеркалювала запал із котрим новацтво, юнацтво, батьки, виховники та волонтери співпрацювали з минулої осені.
Перед тим як розійтися на літо, ми пов’язали ще більше хусток пташатам, новацтву та юнацтву в Амстердамі, а також нашим виховникам —новим пластунам- сеньйорам Олегу Дзюбачику (Гаага) та Юлії Солдатюк (Амстердам), та старшій пластунці Олені Куляс (Амстердам).
Ми щиро вдячні українським школам «Веселка» у Ворбурзі та «Джерело» в Амстельвейні за їхнє партнерство у розвитку Пласту в Нідерландах, зокрема за можливість приміщення. Особлива подяка паням Олександрі Фаримі та Наталії Самборук із дирекції «Веселки», та пану Віталію Тоненчуку та паням Ірині Голодюк та Марині Старик з управи «Джерела» за співпрацю та підтримку.
- Закриття пластового року в Нідерландах
- Закриття пластового року в Нідерландах
- Закриття пластового року в Нідерландах
- Закриття пластового року в Нідерландах
Новини
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)
У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-в...
![Відбулась літня зустріч пластунів та пластунок куренів УСП/УПС “Чорноморці” та “Чорноморські хвилі”](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452564692_894812846020051_605777071511258044_n-768x512.jpg)