30 березня 2014 року в м. Перемишль (Польща) відбулась зустріч Головного Булавного УПЮ ст. пл. скоба Івана Сприня, СМ з головою Крайової Пластової Старшини Польщі ст. пл. Ігорем Горківим, СМ.
Метою зустрічі було обговорення поточного стану справ Уладу пластового юнацтва в Польщі. Підсумовано річну працю. Вона була доволі активною, і про це свідчить те, що чисельно Пласт в Польщі поступово зростає. Окремо було продискутовано питання літнього таборування та участь пластунів Польщі у проекті «Україна Поруч».
Під час зустрічі було оглянуто Народний дім української громади Перемишля та обговорено питання можливості проведення наступних зборів КУПО саме в Перемишлі, в приміщенні, де вперше в історії було виконано український гімн «Ще не вмерла Україна».
Новини
![6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у Музеї авіації в Ірландії](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453073196_792612079692120_3298171941464961186_n-768x432.jpg)
6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у М...
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)