Зустріч та іменування 9-10 червня 2018 р. у Славському провела Плавня «Черемош» 4 Куреня УСП/2 Куреня УПС «Ті, що Греблі рвуть».
На мандрівці, при ватрі, на святій Літургії та в дружньому сестринському колі відбувалося живе, щире спілкування. Кремінна/Рубіжне, Севєродонецьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Мостиська, Львів – знаємо тепер, чим живе і як росте Пласт у цих станицях. А ще – знаємо краще одна одну й у тому знанні міцніємо. Дуже влучно мовила Людмила Лівак з Ужгорода:
«Це було неймовірне занурення не лише в приємне товариство, але й у природу, гори, глибоке і щире відчуття саме своєї спільноти, запальні дискусії про добре і вічне, на які завжди бракує часу в будні».
Іменована Габою наша посестра з Кремінної Наталя Житлова. Передали відеопривіт подругам Греблям, яких нам поруч бракувало. Обдарували одна одну чудовими подарунками. Змайстрували картину для Греблівської кімнати, що в музеї на Соколі. Домовилися про впровадження у Плавні традиції щорічних літніх зустрічей.
Вітаємо посестер усіх Плавень нашим курінним кличем: Гей руп!
Записала Анничка Королишин
Світлини: Іра Гірна, Тарас Полихата, Анна Герич
Пластовий портал
Новини
![6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у Музеї авіації в Ірландії](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453073196_792612079692120_3298171941464961186_n-768x432.jpg)
6-7 липня 2024 пластуни провели неймовірну ніч у М...
![Пластуни були запрошені на зустріч з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/453152763_7820259454718853_4307578782185513761_n-768x512.jpg)
Пластуни були запрошені на зустріч з Послом Україн...
![У Варшаві після довгого часу іменовано пластунок-вірлиць](https://plast.global/wp-content/uploads/2024/07/452506846_894340639395355_2300714917748616449_n-768x533.jpg)